Contactgegevens

Team MKL 

Evy Van Dongen, Ambassadeur Children are Composers, Directeur en Expert (hoog)begaafdheid, partner Hoogbloeier Expertisenetwerk

 

evy.vandongen@musicforkids.be

 

 

Jo Vercruysse, Ambassadeur Children are Composers, docent Viool, Altviool, Trompet en Vioolkriebels

 

jo.vercruysse@musicforkids.be

 


Aleksandra Czarnocka, MeesterMusicus Children are Composers, Docent Cello en Piano

aleksandra.czarnocka@musicforkids.be

Konstantinos Avdimiotis, MeesterMusicus Children are Composers, Docent Dwarsfluit, Piano en Muziekinitiatie

konstantinos.avdimiotis@musicforkids.be


Hilde Van Belle, MeesterMusicus Children are Composers, Docent Stemvorming/Zang, Tovermuziek, Peutermuziek en Kinderkoor

hilde.vanbelle@musicforkids.be

 

Catherine Mertens, Docent piano

 

catherine.mertens@musicforkids.be

 


Maria Shevchenko, MeesterMusicus Children are Composers, Docent Klassieke Gitaar, Piano, Tovermuziek en Kleutermuziek

maria.shevchenko@musicforkids.be

Elke Handstanger, MeesterMusicus Children are Composers, Docent Klassieke Gitaar, Muziekinitiatie en Kleutermuziek

 

elke.handstanger@musicforkids.be

 


Koen Ubaghs, Docent Klarinet

 

koen.ubaghs@musicforkids.be